Erkeklerin büyük bir kısmı özellikle de seks konusunda pek de şanslı olmadıklarını düşünüyor. Çünkü karşılarına çıkmakta olan kadınların büyük bir kısmı ne yazık ki onların isteklerini net olarak yerine getirmiyor. Onlar da ister istemez çareyi benim gibi İstanbul Anadolu yakası bayan escort Sinem’de buluyorlar. Ve benimle bir kere beraber oldukları zaman da bir daha başka bir kadın ile iletişime geçmek istemiyorlar.

Genel olarak kendimden bahsedecek olursam 24 yaşında 169 boyunda ve 53 kiloda olan genç bir kadınım. Kendime güvenim oldukça fazla. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise dış görünüş bakımından oldukça etkileyici olmam. Dolayısıyla benimle görüşmeye başladığınız zaman enerjim sizi tahmin edebileceğinizden çok daha fazla etkilemiş olacak.

Beraberliklerimi İstanbul Anadolu yakasında yer almakta olan otel ve rezidanslarda yapıyorum. Yer belirlemesini siz yapabileceğiniz gibi eğer isterseniz ben de en iyi lokasyonları sizin için bulabilirim. Yapacağımız görüşmeler ile beraber her şeyi netleştirmemiz sonrasında da artık geriye yalnızca zevk almanız kalacak.

, , , , , ,