Selamlar, benim adım Maltepe escort Ahsen. 22 yaşında ve tam anlamıyla sarışın bir afet olarka anılan bir kadınım. Bundan ötürü de her erkeğin gözdesi olabilecek ve istedikleri şartları da kendilerine sunabileceğim. Aynı zamanda da 168 boyunda ve 57 kilo olarak da kendimi ifade edebilmekteyim. Sarı saçlarımın yanı sıra mavi gözlerimle de erkeklerin gözlerini kamaştırabilecek bir kadın olarak da tabir edilebilmekteyim. Her zaman onların aradıkları kriterlere sahip bir kadın olarak dikkatleri üzerime çekmeye devam etmekteyim.

Her erkeğin arzu ettikleri sonuçları elde etmeleri konusunda etkili bir yapıda yer almaktayım. Sadece fizik hatlarımla değil aynı zamanda da takındığım tavırla da kendilerini etkileyebilmekteyim. Her zamanki anlayışım kendilerine kusursuz bir biçimde yansıyacaktır. Tüm fantezilerini dikkate alarak, bu konudaki tutumumu net bir biçimde de aktarabileceğim.

İletişim bilgilerim ilanımda yer almaktadır. Whatsapp üzerinden kurulacak olan iletişimler sonrasında daha da ayrıntılı bilgilere sahip olmak mümkündür. Aynı zamanda da randevu almak ve istediklerini ileterek randevularımızın ne şekilde gerçekleşeceğini söylemek de her partnerime sağladığım olanaklar arasındadır.

, , , , , , , , ,