Kendinizi günün stresinden sıyırmak ve daha öncesinde hiç olmadığı kadar rahatlamak istediğiniz zaman İstanbul Anadolu yakası Masöz Nur olarak ben sizin istediklerinizi en iyi şekilde yerine getirmek için buradayım. 175 boyunda ve 55 kilo bayanım. Fakat narin görünümüm sizi hiç yanıltmasın. Çünkü parmaklarım deyim yerindeyse sihirli gibi. Kendinizi bana bıraktığınız zaman ne kadar rahatlamış olacağınıza kendiniz dahi inanmayacaksınız.

Görüşmelerimizi sizin de benim de rahat olmanız adına Anadolu yakasında yer almakta olan otel ve rezidanslarda yapıyorum. İlk başlarda bu tarz yerlerde buluşmak sizi az da olsa rahatsız edebilir. Gerçekte ise ben sizin rahatınız için elimden gelen her şeyi eksiksiz olarak yapıyorum.

Böylece siz de aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan benimle istemiş olduğunuz gibi zaman geçirebilirsiniz. Yaşayacağımız güzel ilişki ile alakalı aklınızda yer edebilecek olan tüm soruların cevabını 7 gün 24 saat whatsapp hattım üzerinden sizlere sunuyorum. Böylece siz de hiçbir şekilde sorun yaşamadan benimle iletişime geçebilirsiniz.

, , , , , ,