Selam beyler. Sizlere daha öncesinde görmediğiniz kadar güzel zamanları escort travesti Anadolu yakası Gönül olarak ben sunuyorum. Erkeklerin genel olarak seksten istemiş oldukları şeyler az çok bellidir. Bunların başında ise şüphesiz ki rahatlık geliyor. Çünkü hiçbir erkek kendini rahat hissettirmeyecek biri ile cinsel ilişkiye girmek istemezler.

Bundan dolayı da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez asla istemiş oldukları sonuçları elde edemezler ve ellerindekiler ile yetinmek zorunda kalırlar. Ben ise sizlere bu konuda daha öncesinde olmadığı kadar muhteşem bir ilişki sunuyorum. Travesti olmam ise sizlerin akıllarında hiçbir şekilde olumsuz şeyler getirmesin. Gerek görünüş anlamında gerekse sizlerin isteklerini en iyi şekilde yerine getirme konusunda her türlü bilgiye sahibim.

Böyle olunca da sizler ne zaman isterseniz ben sizinle Anadolu yakasında yer almakta olan pek çok farklı otel ve rezidans içerisinde beraber oluyorum. Birlikte olduğumuz süre zarfında istemiş olduğunuz her şeyi eksiksiz şekilde yerine getiriyorum. Size de yalnızca yaşayacağımız güzelliklerden zevk almak kalacak.

, , , , , ,