Kendine değer veren ve günlük hayatın beraberinde getirmiş olduğu stresten bir an önce kurtulmak isteyen siz değerli erkekler, masöz Anadolu Yakası Suzan olarak vermiş olduğum hizmet ile istediklerinizi rahatlıkla elde edebilirsiniz. Genel olarak kendimden bahsedecek olursam henüz 23 yaşındayım. 172 boy ve 56 kiloda oldukça seksi görünüme sahip bir bayanım.

Pek çok kadının aksine seksiliğimi her zaman en iyi şekilde kullanmak adına gerekli olan tüm beceri bende mevcut. Dolayısıyla siz başka kadınlar ile zaman kaybetmek yerine hiç vakit kaybetmeden benimle görüşmeli ve daha öncesinde olmadığı kadar güzel bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Masaj konusunda oldukça yetenekliyim. Birbirinden farklı yağlar ile yaptığım masaj ise size vereceğim zevkin başlangıcı.

Devamında geçireceğimiz zamanın ne kadar güzel olacağını öğrenmek için Whatsapp üzerinden benimle iletişime geçmeniz yeterli. Aklınıza gelecek gelmeyecek her türlü soruyu burada cevaplayacağım ve size yalnızca ne zaman beraber olacağımıza dair konu kalacak. Geriye kalacak olan her şeyi ben sizin için yerine getireceğim.

, , , , , ,