Merhaba beyler , benim adım Çekmeköy escort Ahuşen. Sarışın ve son derecede kıvrımlı hatlara sahip olan 24 yaşındaki bir kadınım. Genel amacım farklı erkekleri memnun ederek, onların daha önceden yaşamadıkları deneyimlere sahip olmalarını sağlamak olacaktır. 165 boy ve 57 kilo olarak kendimi tabir edebilmekteyim. Aynı zamanda da partnerimin genel olarak memnun kalacakları bir birlikteliği de kendilerine sunabilmekteyim. Her zaman erkeklerin ne istediklerini göz ardı etmeyen ve uygulamaya koyan bir kadın olarak da görülebilmekteyim.

Whatsapp üzerinden her partnerimin benimle iletişime geçmesi son derecede basit bir biçimde olacaktır. Her an benimle iletişim kurabilmekle beraber, istedikleri sonuçlara ve deneyimlere de sahip olacaklardır. Daha önceden yaşamadıkları zevklere ulaşmaları için de tek yapmaları gereken iletişim kurduğumuz an içerisinde hayallerini bana aktarmaları olacaktır.

Genel olarak görüşmelerimi her zaman 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirmeye önem vermekteyim. Lüks içerisinde bir birliktelik yaşamaya fazlasıyla değer vermekteyim. Bundan dolayı da partnerlerimin tam olarak sınırsız bir hizmetten faydalanabilmelerine dair şartların oluşmasını da önemsemekteyim.

, , , , , , , , , ,